Nevada

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Nevada

Nemovitosti na prodej v Nevadě

Nevada oddělená od západní části Utah území a další sousední státy jsou: Kalifornie, Arizona

Nevada je jeden ze západních států USA, vyznačující se velkými pouštěmi, kasinami otevřenými 24 hodin denně a zábavou, pro kterou je největší město Las Vegas slavné. Las Vegas hostí bohaté tématické hotely a luxusní resorty, které se nacházejí podél hlavního proužku: Las Vegas Strip.

Pokud máte zájem o nemovitost na prodej v Nevadě, měli byste znát obecnou situaci na trhu s nemovitostmi.

Ceny se zde po Seattlu zvyšují až na druhou nejrychlejší rychlost v celostátním měřítku. V krátkém období, přesně v příštích dvou letech, se neočekává žádné snížení cen.

Stavitelé budují více, ale nemyslím si, že jsme dosáhli inflexního bodu nebo místa, kde se klesající inventář dotýká spodku.

Domovní stavba v Las Vegas byla během recese v podstatě vyhlazena, protože prodeje se odpařovaly a stavebníci přestali obchodovat.

Dnes se součty nemovitostí k prodeji v Nevadě rychle zvyšují, kupující zaplatili rekordní ceny a stavitelé nadále akumulují více pozemků.

Nejaktivnějším krajem je město Clark, kde v tomto roce až do dubna došlo ke zvýšení o 22% ve srovnání se stejným obdobím čtyř měsíců v loňském roce a zaznamenala v dubnu průměrnou prodejní cenu 374.440 USD, což je o 11% více než v předchozím rok.

Las Vegas trh s nemovitostmi pro rok 2018 nevypadá jen neuvěřitelně, to je na koni vlna, která by mohla snadno pokračovat až do roku 2021 bez ohledu na to, co zbytek Spojených států dělá. Je třeba poznamenat, že v roce 2008 byl Las Vegas nejsilněji postiženým majetkovým trhem ve Spojených státech a byl zařazen jako první mezi foreclosures a nezaměstnanost. Las Vegas se znovu objevil a v roce 2013 se stal dominantní silou nad tím, co město dělá, aby přežilo a prosperovalo.

Las Vegas trh s nemovitostmi získává impuls s rychle rostoucími cenami a nárůstem stavby a nemovitostí k prodeji v Nevadě.

  •  
    Stěhování do Nevady. Zahraniční a žijí v Nevadě.

        Las Vegas: druhé největší město ve Spojených státech po New Yorku, to je nepochybně jedno z nejkrásnějších měst na světě. Známá svými obcemi by mohla být životaschopnou alternativou. Za co? Chcete-li radikálně změnit svůj život! Nákup nemovitosti v Nevadě ve skutečnosti, kromě toho, že je ...

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB